About

FİRMA PROFİLİMİZ

BİZ KİMİZ

DCC Colourants Türkiye, 1994 yılında Çin’in Ningbo şehrinde kurulan DCC GROUP COMPANY LIMITED’in bir üyesidir.dcc colourants turkiye 2023 yilinda dcc group company limitedin  Turkiyedeki tek yetkili ofis olarak hizmete acilmistir. Dünya çapındaki müşterilerine kaliteli ürünler sunmayi kendine misyon edinmis bir şirkettir. DCC Group Company Limited’in urün ve hizmetleri; Tekstil, Deri, Kaplama, Boya, Mürekkep, Kağıt, Plastik, Tarım, Kozmetik gibi bir cok sektore endustriyel boya uretimidir. Profesyonel kalite kontrol sistemi, geniş satış agi ve satın alma kanalları ile Çin ve Hindistan merkezli yüksek performanslı üretim tesislerinde DCC, 1.000’den fazla küresel müşteriye en iyi çözümü ve ürünleri sunmaktadır. “Dünyayı renklendir, hayatı yeşillendir” ilkesini kurumsal felsefesi olarak benimseyen şirket, kurumsal vizyonu olarak “dünyaca ünlü ve profesyonel bir boya tedarikcisi” olmayı hedeflemektedir.

MARKA DEGERINI KORUMAK

DCC Colourants Turkey olarak tum boya ve tekstil is konularinda marka degerine onem vermekteyiz. Boya uretim merkezimizde bulunan kalite kontrol departmanimiz, enjeksiyonlu kalıplama da dahil olmak üzere ileri teknolojiye sahip araçlarla iyi bir şekilde donatılmıştır.

SERTİFİKA İLE GÜÇLENDIRILMIS KALITE

Ürünlerimizin tamami OEKO-TEX standard 100 sertifikalidir ve REACH, AP 89-1, ROHS/EN71-3, SDS (AB standardına dayalı), FDA sertifikası gibi düzenleyici sertifikalarla onaylanmıştır.

HİZMETLERLE İTİBARI ARTIRMAK

Hizmetlerimiz ve profesyonelliğimiz aracılığıyla DCC kimyasal ürünlerinin uluslararası imajını geliştirmek için çalışıyoruz.