SIKÇA SORULAN SORULAR

DCC GRUP ŞİRKETİ ÜRETİCİ VEYA TİCARET FİRMASI MI?

Şirketimizi kapsamlı bir ürün ve çözüm sağlayıcı olarak tanımlıyoruz. İşimiz binlerce farklı boya ve katkı maddesini kapsadığından, bunların hepsini üretmemiz mümkün değildir. Yüksek performanslı pigment, bazlı solvent boyaları ve tekstil boyaları ile ilgili ara ürünleri üreten üç tesise yatırım yaptık. 20 yılı aşkın bir süredir bizimle çalışan ve standartlarımıza göre özel üretim yapan 30’dan fazla kilit ortağımız var. DCC Colourants Türkiye, DCC Group Company’nin boya ve kimyasallar alanında Türkiye’deki tek yetkili ofisidir. DCC Colourants Turkey ayrıca tekstil üreticisi firmalarla kompakt calisan bir işletme olarak yüksek ihracat agina sahip tekstil ürünleri alaninda hizmet veren bir dis ticaret şirketidir.

DCC HANGİ TÜR Fuarlara KATILMAYI Seciyor?

Fuarlar her zaman sirketimize mevcut portfoyumuz ve potansiyel yeni portfoylerimiz ile bir araya gelmek icin iyi bir firsattir. DCC Group Company Limited, China Interdye, China Plus, China coating, ECS, K show, ITMA gibi fuarlara katilim gostermis olup 2024 Subat ayinda ise DCC Colourants Turkey catisi altinda ilk kez  İstanbul İplik Fuarinda boy gosterecektir. Standimizi ziyaret ederek tum boya tekstil ve diğer spesifik urunlerimiz hakkinda bilgi alabilirisiniz. Guncel fuar haberlerimizi her zaman web sitemizden takip edebilirisiniz

DCC Boyanin MİNİMUM SİPARİŞ MİKTARI NEDİR?

DCC Colourants Turkey, endustriyel boya ürünlerini doğrudan ortak ureticisi olan  DCC Group Limited’den sağlıyor. Yani DCC Colourants Turkey boya ve kimyasallar alanında direkt uretimden kullaniciya ithalat yapan bir firmadır. Bu nedenle maliyetlerinize direkt servisimizin avantajları ile maksimum katkida bulanabilmek icin full konteyner siparis sistemini öneririz. Ayni zamanda DCC Colurants Türkiye  kendi deposundan da mal temin etmektedir. Yani Kilogramlardan konteynerlere kadar olan tüm siparişleriniz hakkinda daha detayli bilgi almak icin DCC Colourants Turkey ile iletisime gecmenizi öneririz.